PO-PÁ 8:30 — 12:30 13:30 — 17:00
SO 9:00 — 11:00Tel.: 565 322 479

Nivona

Vnitřek a design ze Švýcarska, servis a know how z Německa.

Coffee Culture - Made in Germany and Switzerland
Aromatická, povzbuzující, čirá radost ze života. Káva, nejoblíbenější životabudič na světě, je požitkářskou součástí naší kultury. To dalo vzniknout na celém světě mnoha různým stylům, druhům přípravy a preferencím.

Díky technicky dokonalým automatickým kávovarům společnosti NIVONA můžete neustále znovu a znovu objevovat chuť na kávu. Ať už jste milovníci tradiční přípravy kávy nebo fanoušci espressa, kteří sledují trendy.

Vnitřek a design ze Švýcarska, servis a know how z Německa: Značka NIVONA má kulturu přípravy kávy hluboko v srdci. Nevyrábí pouze promyšlené, kvalitní přístroje, ale dodává chutné trendy, recepty a čerstvě spařené informace z celého světa.

  • NIVONA

Historie

Na počátku značky NIVONA byla nejprve jen myšlenka. Zakladatelé Peter Wildner, Thomas Meier a Hans Errmann pracovali společně v Norimberku u velkého, známého výrobce domácích spotřebičů a byli frustrovaní. Skvělé nové automatické kávovary vyráběli pouze Švýcaři nebo Italové. A to chtěli změnit.

Po více než roce příprav zrealizovali v roce 2005 jejich nápad a vizi a vdechli život značce NIVONA. Sympatická alternativa k obvyklým kávovarům: skvělá, prvotřídní kvalita za férové ceny. S dlouhou životností a elegantním designem. Snadná, intuitivní obsluha a čištění. Přitom vybírali každou jednotlivou součástku, inovovali ji a neustále zdokonalovali. Dokud nepředstavili svoji první kolekci ve specializovaném obchodě.

NIVONA se odlišila hned od začátku. Důsledně vysokou kvalitou strojů, přihlášením se ke specializovaným obchodům, velmi ceněným rychlým a vstřícným servisem a neobvyklou komunikací.

Logo zrnka NIVONA, typický svět barev, jazyk, kvalita - to vše NIVONA důsledně dodržuje a inovuje. Doposud. Sympatická skupinka z Norimberku se v uplynulých letech rozrostla na 24 pracovníků. Všichni milují dobrou kávu a neustále rozvíjejí kulturu produktů a kávy.

Proč specializovaný obchod

Přístroje NIVONA budete v diskontech nebo jiných obchodech bez poradenství hledat marně. Najdete je výhradně v dobře zásobených specializovaných obchodech, také v kamenných obchodech, které jsou specializovány na elektropřístroje a kterým leží na srdci spokojenost zákazníků. Zeptejte se svého specializovaného prodejce na značku NIVONA.

Proč jít k nám?
Nenašli jste zboží, které jinde nabízejí? Neváhejte nás kontaktovat!