PO-PÁ 8:30 — 12:30 13:30 — 17:00
SO 9:00 — 11:00Tel.: 565 322 479

O nás

Základním cílem a filosofií naší společnosti je poskytnout Vám vždy více než 100% servis. Již řadu let se snažíme poskytnout vysoké standardní služby a děláme vše proto, abychom si Vaší důvěru a spokojenost udrželi.

Vážený zákazníku,

naše firma Vám nabízí kompletní sortiment elektrozboží, počínaje spotřební elektronikou, přes bílé zboží a kuchyňské spotřebiče, zboží obsahující výrobky pro péči o tělo, osvětlení, až prodejem instalačního materiálu a konektorů konče.

Dovolujeme si Vám na těchto stránkách také prezentovat základní informace o naší firmě. O její minulosti, současnosti a samozřejmě o plánech do budoucnosti. Doufáme, že se stanete našimi zákazníky a budete spokojeni se službami, které poskytujeme.

Všechny Vás srdečně zveme k návštěvě naší prodejny, kde Vás obslouží vysoce kvalifikovaný personál. Na ploše 1500 m2 můžete vybírat z 3500 ks vystaveného zboží, které Vám rádi předvedeme a bezplatně dovezeme či nainstalujeme do Vašeho bytu.

Historie

Firma Burian ELEKTRO byla založena Bohumilem Burianem 15. srpna 1990, dále do firmy vstoupila manželka Jiřina a postupně i synové. A tak bylo navázáno na rodinnou tradici, která byla násilně přerušena v roce 1948 komunistickým režimem, kvůli kterému se nebylo možné věnovat původnímu obchodu, který provozoval otec Bohumila. A tak přišla myšlenka na obchod s elektronikou.

15. srpna 1990 byl zahájen prodej v provizorních prostorách o rozměrech 25 m2. Bylo to pouze nouzové řešení do doby, než byl v restituci navrácen vyvlastněný dům, do kterého byla následně prodejna přemístěna. Během několika let došlo ke stavebním úpravám, které vedly k rozšíření prodejní plochy na 280 m2 a možnosti nabídnutí širšího sortimentu.

Na podzim roku 1995 se podařilo prodejnu ještě rozšířit o dalších 220 m2. Do nových prostor byl přemístěn sortiment bílého zboží a také zde byla zřízena poslechová místnost. V této době již prodejní plocha činí 500 m2.

V roce 1998 byl zakoupen vedlejší pozemek. Tím vzniká možnost rozšíření prodejny o další plochu, tak i o další vchod do zadní části prodejny z ulice U Elektrárny. Bylo možné zde zřídit i parkoviště pro zákazníky prodejny.

V roce 2000 byla otevřena nová část prodejny a tím umožněn příchod jak stávajícím vchodem z ulice Nádražní, tak vchodem z ulice U Elektrárny od parkoviště před E-ON, bývalou Poštou a prodejnou BILLA. Samozřejmostí se stává bezplatné parkování pro naše zákazníky. Do nově vzniklých prostor o rozloze 300 m2 jsme rozšířili stávající sortiment velkého bílého zboží, včetně vestavných spotřebičů, topení, bojlerů atd. Byl rozšířen i sortiment svítidel a osvětlení.

Během období září - listopad 2002 proběhla v prodejně rekonstrukce prostřední části kam se následně přestěhovala černá elektronika z přední části (vchod z Nádražní ulice) z důvodů nedostačujících prostor pro kvalitní nabídku. Na základě většího prostoru jsme rozšířili sortiment černé elektroniky, převážně TV, domácí kina, ale i drobné elektropřístroje. Do přední části prodejny byly umístěny větší kuchyňské přístroje a vysavače.

Stavební úprava proběhla i v roce 2003. Vznikly dva nové prostory o velikosti 200 m2, do kterých byl výrazně zvětšen sortiment osvětlovací techniky. Celkově byl zkvalitněn průchod prodejnou, která v tento okamžik činí necelých 1500 m2. A pro lepší a snadnější orientaci zákazníků v jednotlivých odděleních se prodejna vybavila orientačními mapami.

V listopadu 2008 byl otevřen osobní výtah z parkoviště od ulice U Elektrárny pro snazší přístup pro naše zákazníky. S tím souvisí i nový vchod, který je situován přímo na parkovací plochu.

Součastnost

V současné době neustále pracujeme na rozšiřování sortimentu, zkvalitnění personálu, obsluhy a služeb. Snažíme se poskytnout zákazníkovi 100% kvalitní služby od poradenství, až po názornou ukázku a obsluhu zboží.

Neustále připravujeme předváděcí dny, různých výrobku a různých značek. Samozřejmostí jsou zajímavé nabídkové a slevové akce po celý rok.

  • vchod z Nádražní ulice
  • vchod z ulice U Elektrárny s vlastním parkovištěm
  • Letecký pohled
  • Otevírací doba Vánoce 2022
Proč jít k nám?
Nenašli jste zboží, které jinde nabízejí? Neváhejte nás kontaktovat!