PO-PÁ 8:30 — 12:30 13:30 — 17:00
SO 9:00 — 11:00Tel.: 565 322 479

GORENJE BCS798S24BG černá + 5LET záruka ZDARMA

Multifunkční vestavná trouba s energetickou třídou A+, dynamickým chlazením a vnitřním objemem 73 l.

Kategorie
Výrobce:GORENJE
Dostupnost:do 1-4 dnů, pokud je skladem u výrobce
Doporučená cena:26 990,00 Kč s DPH
EAN:3838782517815
22 305,79 Kč bez DPH
26 990,00 Kč
BCS798S24BG černá + 5LET záruka ZDARMA
Výhodná nabídka!
 • BCS798S24BG černá + 5LET záruka ZDARMA
 • BCS798S24BG černá + 5LET záruka ZDARMA
 • BCS798S24BG černá + 5LET záruka ZDARMA
 • BCS798S24BG černá + 5LET záruka ZDARMA
 • BCS798S24BG černá + 5LET záruka ZDARMA
 • BCS798S24BG černá + 5LET záruka ZDARMA
 • BCS798S24BG černá + 5LET záruka ZDARMA

AQUACLEAN
Jednoduché, pohodlné čištění
Díky zcela novému povrchu u všech nových trub Gorenje se výrazně zlepšila funkce AquaClean. AquaClean nabízí vynikající pomoc při čištění trouby. Vše, co je třeba udělat, je nalít půl litru vody do pekáče a zapnout AquaClean na 30 minut. Výsledky jsou viditelné na celém povrchu vnitřku trouby a také na plechách či pekáčích. Mastnota a zapečené skvrny se uvolněnou párou změkčí, pak je stačí jednoduše otřít hadříkem.

Ideální trouba pro profesionální výsledky
Trouba, která je nyní ještě prostornější, má oválný tvar, který napodobuje tradiční pece na dřevo. To umožňuje optimální cirkulaci vzduchu kolem pečeného jídla, aby bylo jemné a šťavnaté zevnitř a úžasně křupavé zvenčí. Vzduch v 71 litrové troubě se zapuštěnými stranami je ještě lépe distribuován, což snižuje výskyt chladných míst, které způsobují nerovnoměrné zhnědnutí. Speciální dynamika proudění vzduchu poskytuje vynikající podmínky pro profesionální pečení na jedné nebo na více úrovních současně.

Jeden krok ke křehkému a šťavnatému jídlu
Metoda „sous vide“ připraví jídlo tak, aby se zachovaly vitamíny, minerály a ostatní živiny. Kombinace páry a nízkých teplot umožňuje připravit jídlo ve vakuových sáčcích, které učiní maso šťavnatým a křehkým a zeleninu hladkou a pevnou.

Vybrat, stisknout a hotovo
Trouby Gorenje zabezpečují plně automatizované pečení s více než 80 recepty, ze kterých si můžete vybírat. Tajemství automatického režimu je poměrně jednoduché – všechny parametry, jako je čas, teplota a výhřevná tělesa, se nastaví automaticky. Vše, co musíte udělat vy, je vybrat si typ jídla a jeho hmotnost a stisknout start. Trouba se postará o zbytek.

Všechny strany jsou dobré strany
MultiFlow 360° zaručuje optimální cirkulaci horkého vzduchu v troubě. Díky šikovně umístěnému větracímu otvoru na zadní stěně a jedinečnému zaoblenému tvaru trouby, se vzduch šíří rovnoměrně po celé troubě. Ventilátor umožňuje horkému vzduchu cirkulovat po celém objemu trouby, čímž se jídlo dokonale upeče ze všech stran. Dynamický pohyb vzduchu umožňuje současné pečení na více úrovních bez míchaní vůní a chutí.

Několik jídel najednou
Kombinace MultiFlow 360˚ a HomeMade tvaru trouby u některých trub gorenje pomáhá dosáhnout toho nejtěžšího cíle: pečení až na 5 plechách současně. Dobrou zprávou je, že chutě a vůně se vzájemně nemíchají. Inteligentní distribuce vzduchu zajišťuje, že jídlo je rovnoměrně upečené na každé úrovni. Větší objem trouby také zajišťuje vynikající přehled.

Dokonalé jídlo ve 2, 3 nebo více krocích
Pečení po fázích se dosahuje manuálním naprogramováním různých kroků pečení. Během všech kroků procesu automatického pečení není třeba ručně měnit nastavení. Je také ideální pro zkušenější uživatele a pro jídla jako chléb a lasagne, které vyžadují změny teploty.!

Mimořádně odolný, mimořádně hladký povrch
Kvalita a typ smaltu jsou pro chod trouby mimořádně důležité. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní teplo, a to i při pyrolytickém čištění při 500 °C. Bez mikropórů jsou povrchy trouby a plechů odolné vůči nejvyšším teplotám, mikrovlnám či páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou reflexi a poskytuje dodatečnou izolaci. Díky tomu zůstane interiér trouby vždy bezpečný a sterilní.

Více prostoru, více volnosti při vaření
Nová generace trub Gorenje je vybavená pokrokovou technologií, která vytváří větší objem trouby. Optimalizované proudění vzduchu cirkuluje uvnitř ještě ve větším objemu a úplně svobodně. Zvýšený objem umožňuje současné pečení většího množství jídla na více plechách, přičemž vnější rozměry trouby zůstávají nezměněné. Namísto předcházejících 3, umožňuje trouba Superior využití až 5 úrovní současně. Objem v rozsahu 75 l u standardních trub a do 53 l u kompaktních trub, zařaďuje Gorenje mezi největší dostupné na trhu.

Super lehké a super tiché
Stačí jen jemný dotyk a dvířka se hladce a tiše zavřou.

Skvělé jídlo vždy po ruce
Sušené maso, ovoce, zelenina či bylinky můžete lehce připravit i doma. Sušení je možné až na 5 plechách zároveň, což šetří čas a energii.

Snadná cesta ke zdravému jídlu
Speciální program vám umožňuje připravit si zdravý jogurt doma. Automatické nastavení teploty a času poskytne optimální podmínky, které vytvoří domácí jogurt za přibližně 3 hodiny. Tato funkce vyžaduje použití přídavného příslušenství Gorenje.

Žádná voda, jen pára
Kombinované parní trouby Gorenje disponují vynikajícím parním výkonem, který produkuje páru bez kapek vody. Díky parnímu generátoru vaří parní trouby Gorenje úplně bez vody, generátor extrahuje páru z vody, která je tak úplně čistá. Pára je distribuována po celé troubě, bez kapek vody, které by mohly zkazit jídlo tím, že by bylo mokré. Je též ideální pro rozmrazování, protože teplo páry rovnoměrně obklopuje pokrm bez vytváření horkých míst.

Holistický přístup k vaření v páře
Stejný ventilační systém, jaký se používá v konvenčních troubách, MULTIFLOW 360˚, se používá i v parních troubách. Potom, co pára vstoupí do trouby pomocí více otvorů, speciální ventilátor ji začne rovnoměrně rozvádět. Jedna nádrž na vodu je dostatečná pro celý proces vaření, takže není třeba dalšího otevírání trouby, což šetří čas, energii a zlepšuje celkový výsledek vaření v páře.

Vodní kámen není problém
Funkce odstraňování vodního kamene pracuje automaticky. V případě potřeby vás trouba upozorní, že je třeba spustit proces odstraňování vodního kamene. Délka trvání samotného procesu odvápňování trvá po přidání speciálního roztoku na odvápňování pouze 1 hodinu.

Rovnoměrné ohřívání nebo rozmrazování
Kombinovanou parní troubu je možné použít na ohřívání nebo na rozmrazování jídla. Při opětovném ohřívání nedochází k dalšímu převaření a při rozmrazování nedochází ke změně struktury potravin. Z tohoto důvodu je rozmrazování a ohřívání v kombinované parní troubě jednoduše zdravější.

Efektivní systém ochlazování
Systém DynamiCooling+ účinně ochlazuje exteriér trouby a zabraňuje poškození způsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečení tepelný snímač ochlazuje vnější povrch trub, dokud teplota neklesne pod 60 °C. Užitečné zejména pro trouby s pyrolytickým čistěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Systém DynamiCooling pracuje při zapnuté troubě, zatímco systém DynamiCooling+ se aktivuje po vypnutí trouby.

Vyrobeno k dotýkání - kdykoliv, po celou dobu
Speciální trojité nebo dokonce čtverné zasklení izoluje troubu, takže je ještě bezpečnější pro děti a domácí zvířata. Teplo se udržuje uvnitř, což optimalizuje spotřebu energie.

Připraveno pro XXL recepty
Prostornější trouby umožňují péct větší množství jídel – a to nejen díky cirkulaci vzduchu na více úrovních, ale také kvůli 46 cm širokým plechům na pečení, které jsou k dispozici u standardních i kompaktních trub.

Dvojité topné těleso pro rovnoměrné zapečení
Nejlepších výsledků pečení se dosahuje při pečení kombinací většího a menšího topného tělesa, kdy menší těleso je umístěno uvnitř většího tělesa. Toto inteligentní umístění ohřívacích těles poskytuje optimální rozložení tepla a pokaždé zabezpečuje výborné výsledky pečení, takže jídlo je křupavé zvenčí a měkké a šťavnaté uvnitř. Variabilní kombinace ohřívacích těles umožňuje použití buď pouze vnitřního tělesa nebo vnějšího nebo obou najednou. Některé modely trub jsou vybaveny topným tělesem, které lze jednoduše sklopit, což umožňuje snadnou údržbu a čištění.

Kouzelně rychlý, šetří čas i energii
Trouba dosáhne teploty až 200 °C už za 6 minut, čímž ušetří 30 % času potřebného pro standardní předehřev. Ideální pro recepty, které vyžadují předehřátou troubu. Světelné a zvukové znamení vás upozorní, když trouba dosáhne požadované teploty.

Opravdu pomalá cesta k dokonalosti
Funkce „SlowBake“ peče jídlo při nižších teplotách po dobu 6 hodin. Maso či ryba jsou vláčné a zachovají si svoji šťavnatost, vůni a nutriční hodnoty.

Trouba BCS798S24BG

 • Druh spotřebiče: Trouba
 • Typ trouby: Kombinovaná parní trouba
 • Produktová linie: Řada Superior
 • Třída energetické účinnosti: A+
 • TouchFree inox úprava proti otiskům prstů: ANO
 • Materiál vnitřního prostoru: SilverMatte mimořádně odolný smalt v troubě
 • Zavírání dvířek: GentleClose - tlumené zavírání dveří trouby
 • HomeMade Plus tvar trouby: ANO
 • Objem trouby: 73 l
 • Regulace teploty v troubě - max. teplota: 230 °C
 • Objem zásobníka na vodu: 1.3 l
 • Způsob ovládání trouby: Elektronické ovládání
 • Programovací hodiny: ProCook programovací modul s přednastavenými programy a funkcemi
 • Tvar knoflíků ovládání: Ergonomické knoflíky
 • Způsoby ohřevu:
  - Spodní a horní topné těleso
  - Horní topné těleso
  - Spodní topné těleso (AquaClean)
  - Malé infra grilovací těleso
  - Infra grilovací těleso
  - Infra gril a ventilátor
  - Spodní topné těleso s kruhovým topným tělesem a ventilátorem
  - Kruhové topné těleso s ventilátorem
  - Spodní topné těleso a ventilátor
  - Vaření v páře
  - Silná pára
  - Střední pára
  - Slabá pára
  - Rychlý předohřev trouby
  - StayWarm - udržování teploty uvařeného jídla/ohřívání
  - WarmPlate - ohřev talířů
  - AutoRoast - automatické pečení masa
  - AquaClean
  - Rozmrazování
  - Eco funkce
  - Regenerovat
  - Režim Sabat
  - SousVide
 • Auto program: ANO
 • STEPBake krokové pečení: ANO
 • SlowBake (pomalé pečení): ANO
 • Jogurt: ANO
 • Sušení: ANO
 • Osvětlení trouby: Boční jednostranné
 • Plochý povrch vnitřního skla dvířek: Odnímatelné vnitřní sklo dvířek trouby s plochým povrchem
 • Pečení na více plechách současně: ANO
 • Multiflow 360˚ rovnoměrná cirkulace vzduchu umožňuje pečení až na 5 plechách najednou: ANO
 • PerfectGrill dvojité topné těleso: ANO
 • PureSteam - vaření v čisté páře bez kapek vody: ANO
 • MultiSteam 360˚ - rovnoměrná distribuce páry: ANO
 • Automatický program odvápnění: ANO
 • SousVide: ANO
 • Vedení plechů v troubě: Plně výsuvné teleskopické lišty na 1 úrovni
 • Pekáče:
  - 1 hluboký smaltovaný plech
  - 1 mělký smaltovaný plech
  - 1 perforovaný parní pekáč
 • Rošt trouby: 1 ks
 • Počet skel ve dveřích: 3 skla s dvojitým tepelným deflektorem
 • Teplota povrchu dveří: Ultra chladné dvířka
 • Termoelektrická pojistka: ANO
 • Chladicí ventilátor: Dynamický chladicí systém - DC+
 • Spotřeba energie s nuceným oběhem vzduchu: 0.701 kWh
 • Příkon: 3.4 kW
 • Elektrické připojení: 220-240 V
 • Frekvence: 50 Hz
 • Barva spotřebiče: Černá

Zaregistrujte si bezplatný servis OPTIMAL ZDE.

 

Rozměry výrobku:
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 56,4 cm
Netto hmotnost: 38,8 kg

Rozměry pro zabudování (min-max):
Šířka: 56 cm
Výška: 59 cm
Hloubka: 55 cm

Rozměry balení:
Šířka: 63,5 cm
Výška: 69,1 cm
Hloubka: 68 cm
Brutto hmotnost: 43,1 kg • Čistič na trouby a sporáky
  PRO5 Čistič na trouby a sporáky
  Čistič na trouby a sporáky, balení 300 ml.
  107 bez DPH129 Kč
  Čistič na trouby a sporáky
 • 222709/242132 455x360 mm
  Skladem
  MORA 222709/242132 455x360 mm
  Mělký pečící plech ke sporákům šířky 60 cm a vestavným troubám MBO, MBC, VT, VTZ. Reálné foto.
  322 bez DPH390 Kč
  222709/242132 455x360 mm
 • 222886/242135 455x360 mm
  MORA 222886/242135 455x360 mm
  Hluboký pekáč ke sporákům šířky 60 cm a vestavným troubám MBO, MBC, VT, VTZ. Reálné foto.
  322 bez DPH390 Kč
  222886/242135 455x360 mm
 • 227599/421367 455x360 mm
  Výhodná nabídka
  MORA 227599/421367 455x360 mm
  Rošt do trouby ke sporákům šířky 60 cm a vestavným troubám MBO, MBC, VT, VTZ. Reálné foto.
  372 bez DPH450 Kč
  227599/421367 455x360 mm
 • Čistič na nerez
  Skladem
  PRO5 Čistič na nerez
  Čistič na nerezové povrchy, balení 300 ml.
  107 bez DPH129 Kč
  Čistič na nerez
Proč jít k nám?
Nenašli jste zboží, které jinde nabízejí? Neváhejte nás kontaktovat!