PO-PÁ 8:30 — 12:30 13:30 — 17:00
SO 9:00 — 11:00Tel.: 565 322 479

Miele

Jsme autorizovaným prodejcem Miele.

K naplnění motta společnosti Miele „Vždy lepší” přispívá i tradiční vzdělávací projekt Miele Akademie, jehož cílem je vyškolit kvalifikované prodejce výrobků Miele.

  • Miele
  • Certifikát Miele academy

Společnost Miele

Je od svého založení v roce 1899 nezávislým rodinným podnikem, který cítí stejný závazek vůči svým vlastníkům, spolupracovníkům, zákazníkům, dodavatelům, životnímu prostředí a společnosti.

Společnost se soustředí na výrobu domácích spotřebičů do kuchyně, k péči o prádlo a podlahové krytiny, a také přístrojů k použití v profesionálních provozovnách nebo lékařských zařízeních („Miele Professional“). Jejich strategickou vizí je, být nejdůvěryhodnější a nejžádanější prémiovou značkou na světě.

Svým zákazníkům nabízí Miele výrobky, které jsou měřítkem v oblasti dlouhé životnosti, výkonu, komfortu obsluhy, energetické účinnosti, designu a služeb. To odpovídá jejich heslu „vždy lepší“, které vytiskli na své první produkty již zakladatelé, pánové Carl Miele a Reinhard Zinkann, a které dodnes charakterizuje společnost Miele.

Společnost se soustředí na vlastní značku Miele a její průběžné umístění v prémiovém segmentu trhu. Miele je synonymem myšlení a jednání s výhledem na budoucnost, kontinuity hodnot a cílů, partnerského chování vůči zákazníkům a dodavatelům a firemní kultury orientované na spolupracovníky.

Proč jít k nám?
Nenašli jste zboží, které jinde nabízejí? Neváhejte nás kontaktovat!