PO-PÁ 8:30 — 12:30 13:30 — 17:00
SO 9:00 — 11:00Tel.: 565 322 479

SodaStream

Jsme partneři Soda-Club a SodaStream.

Společnost Soda-Club je největším světovým výrobcem, distributorem a obchodníkem s domácími výrobníky sycených nápojů. Výrobky se prodávají pod obchodními značkami Soda-Club a SodaStream a to ve více než 30-ti zemích světa.

  • Soda Stream
  • Soda Stream - Fill Fizz Flavor Enjoy
  • Soda Stream

SodaStream

Revoluční přístroj SodaStream je skvělým doplňkem interiérů a jeho praktické využití dokonale plní funkci pitného režimu celé Vaší rodiny. Kupujete si balenou vodu? Limonády v pet lahvích? Taháte se s těžkým nákupem, zejména s balenými nápoji? Je jasné, že z kohoutku doma nasycený nápoj nepoteče a pít jen čistou vodu nikoho z nás dlouho neuspokojí. Bohužel spolu s balenou vodou je spojen problém, který musíme řešit - kam s pet lahvemi? Řada lidí nemá vztah k pořádku, netřídí odpad, je jim jedno, že odpadky zamořují naši zem. Myslíte si, že svým chováním můžete přispět k tomu, aby byl tento stav lepší? Například, že budete kupovat méně balených vod, třídit odpad, vychovávat své děti tak, aby věděly, že plast se musí zpracovávat mimo ostatní odpad..

SodaStream je životní styl
SodaStream Vám umožňuje výrobu skvělých a osvěžujících nápojů do 30-ti sekund bez nošení zbytečných lahví, plechovek, s jednoduchou údržbou a čištěním. SodaStream je módní, zábavný, elegantní a hlavně snadný způsob výroby sycených nápojů přímo v domácím prostředí. Výroba nápoje SodaStream v domácím výrobníku zanechává až 100x menší dopad na životní prostředí. Pouhým stisknutím tlačítka si sami určíte, jak perlivý nápoj budete mít. Tedy přesně tak, jak jej máte nejraději. Je to tak jednoduché. Výroba je dokonce tak snadná, že ji zvládne i dítě. SodaStream pracuje na mechanickém principu – žádné baterie a žádná spotřeba energie.

Příprava nápoje probíhá ve třech krocích:

  1. Naplnění láhve studenou vodou z kohoutku
  2. Nasycení vody CO2 pouhým stisknutím tlačítka
  3. Eventuální přidání sirupu

SodaStream dodává výrobníky sody na trh již od roku 1903.

Proč jít k nám?
Nenašli jste zboží, které jinde nabízejí? Neváhejte nás kontaktovat!